Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Dünya Teşkilatı (UCLG) ve MEWA ortaklığında gerçekleştirilen proje kapsamında, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri Yerel Yönetimlerin yaptığı proje ve faaliyetlerin değerlendirildiği 2-3 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleşen Çalıştay’da iki gün boyunca GİŞKAD olarak yerimizi aldık. Çalıştay’da Büyükşehir Belediyesi ile yaptığımız “Girişimcilik Eğitim Programı” Sürdürülebilir Kalkınma Hedefi olarak sunuldu.
![](https://www.giskad.org/wp-content/uploads/2020/03/WhatsApp-Image-2020-03-20-at-19.36.24-4-1024x1024.jpeg)
![](https://www.giskad.org/wp-content/uploads/2020/03/WhatsApp-Image-2020-03-20-at-19.36.24-9-1024x1024.jpeg)
![](https://www.giskad.org/wp-content/uploads/2020/03/WhatsApp-Image-2020-03-20-at-19.36.24-10-1018x1024.jpeg)