Girişimcilik Panelleri

0
452
Akdeniz Ticaret Meslek Lisesi’nin düzenlediği Girişimcilik Konferansı’nda Gişkad Kurucu ve Onursal Başkanı Cavidan Demirağ ‘genel girişimcilik ve kadın girişimciliği’ konularında bilgi paylaşımlarında bulundu.

Toros Üniversitesi Girişimcilik Topluluğu’nun düzenlediği 1.Kariyer Günü’nde Gişkad 2012-2014 Dönem Başkanı Sevil Yetkin ve Gül Erturhan konuşmacı olarak katılmışlardır. Girişimcilik ve Girişimcilik hikayelerinin anlatıldığı 1.Kariyer Günü 8 Mayıs 2014 tarihinde Toros Üniversitesi 45 Evler Kampüsü’nde gerçekleşmiştir.

Toros Üniversitesi’nin 25.04.2014 tarihinde düzenlemiş olduğu 1.Ulusal Ticaret ve Lojistik Çalıştayı’na üyelerimizden lojistik sektöründe faaliyet gösteren Gül Erturhan ve Fatma Avcı konuşmacı olarak katılmışlardır.

Mersin Üniversitesi tarafından düzenlenen “Kadın Girişimciler” paneline derneğimiz üyelerinden Gül Erturhan ve Gökçen Çakır panelist olarak katılmışlardır. ’17. Kariyer Günleri’ 15-16-17 Nisan 2014 tarihlerinde Prof. Dr. Uğur Oral Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilmiştir.