Geleneksel Üye Kabul Töreni ve Yılbaşı Balosu

0
929
GİŞKAD “Geleneksel Üye Kabul Töreni ve Yılbaşı Balosu” 26 Aralık’ta Hilton’da gerçekleşti. Mersin’de kadın girişimcileri ve iş kadınlarını bir araya getiren baloda kadınlar yeni yıla girmenin sevincini yaşarken, bir arada bulunmanın mutluluğunu da paylaştılar.

Gecede 10 yeni üye Gişkad ailesine katılırken Başkan Müge Sungur Enön ve yönetim kurulu üyeleri “başarılarımız birliğimizdendir” mesajı verdi. Kadın istihdamı ve kadının iş yaşamındaki sorunlarına çözüm odaklı çalışan GİŞKAD’ın pek çok projeyi hayata geçirdiklerini, çok şey ürettiklerinin altını çizerek Atatürk’ün 1923’te gösterdiği hedefler doğrultusunda eğitimden sosyal yaşamın her alanında erkeklerle ülkenin geleceğine katkıda bulunduklarını ifade etti. El ele kararlılık içinde bugünlere geldiklerini vurgulayan Başkan Sungur Enön, derneğin 9. yılını geride bıraktığını belirterek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler paylaştı.

Yönetim Kurulu üyeleri, yeni yılın ülkemize ve dünyaya barış getirmesini ve kadının hak ettiği yere biraz daha yaklaşabilecekleri bir yıl olması temennisinde bulundular.